KONST / Litografier / Färglitografi 6812571
nr 681 2571
Färglitografi
signerad, 10/50, 65x49
Utrop:
100 kr
Såld:
350 kr
måndag 14 februari 2011
kl 19:22:12
200 kr
200 kr
250 kr
350 kr